“Dışarıda Hiçbir Şey Var!” adlı oyun Rapsodi çalışanlarına özel sahnelendi

“Dışarıda Hiçbir Şey Var!” adlı oyun Rapsodi çalışanlarına özel sahnelendi

Rapsodi Çorap’ın kültür-sanat etkinlikleri kapsamında değerli tiyatro sanatçısı Betül Arım’ın kendi yazdığı, derlediği ve kendi oynadığı “Dışarıda Hiçbir Şey Var!” adlı yaşama sanatı gösterisi bugün Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde (BAKSM) izleyicilerle buluştu. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, önceki dönem Esenyurt Belediye Başkanlarından Gürbüz Çaban, Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyesi Ali Mesut Çelik, Kültür İşleri Müdürü Mustafa Karaoğlu, Beylikdüzü Belediyesi Kadın Konseyi birçok sivil toplum kuruluşu başkanı, Beylikdüzü Belediyesi Kent Konseyi üyeleri ile Rapsodi Çorap çalışanlarının katıldığı gösteri izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Add Your Heading Text Here
Add Your Heading Text Here

Rapsodi Çorap Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Öztürk, firma olarak sektörel faaliyetlerin yanı sıra farkındalık yapan çalışmalara da çok önem verdiklerini dile getirerek Geleneksel Anadolu ve Balkan Çorapları Müzesi’nin de olduğu Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni fabrikalarını tamamen insan odaklı bir yaklaşımla inşa ettiklerini belirtti. Üç ayda bir pazar günleri çalışanlar ve aileleri ile fabrikada bir araya geldiklerini söyleyen Öztürk, aynı zamanda sergi, panel ve üniversite-okul işbirliği çerçevesinde öğrencileri ağırladıklarını ifade etti.

İnsanın kendini tanıması ve keşfetmesi, mutlu yaşamın sırlarının verildiği sonrası Hüseyin Öztürk, Betül Arım’a ve Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık’a teşekkür plaketi verdi.